Üretim Aşamaları

Tasarım & Mühendislik;

Tasarım ve Mühendislik hizmetleri kaliteyi sağlar, Piyasaya çıkış zamanını çabuklaştırır
Şensan Plastik Ambalaj’daki tasarım ve mühendislik takımı ihtiyaçlarınızı çabucak anlar. Ve ambalajınızın kısa zamanda çıkması gerektiğini bilmektedir, ilk seferde doğru olarak üretmek için uğraşır. Bu sonuca ulaşabilmek için tasarım ve mühendislik sürecimizi engelleri ortadan kaldırmak, adımları azaltmak ve tek adımda hızlı olarak imal etmek için düzenledik.
Şensan Plastik Ambalaj pek çok açıdan hizmetini geliştiriyor.

Tecrübe:

Bunu daha önce de yaptık ,makina ve teçhizatlarımız hazır.1970 ten beri...

Aşinalık:

Büyük çapta kalıp tasarlamanın karmaşıklığını anlıyoruz;plastiğin dağıtımını,optimal döngü zamanını ve üretim için teçhizatı tamamlamanın verimli tasarımını anlıyoruz.

Profesyonel Tasarım Hizmeti:

Şensan Plastik basit tasarımdan tüketici endeksli yapısal ve endüstriyel tasarım hizmetlerinin hepsini sunuyor.

Entegre Sistemler:

Bizim CAD & CAM yazılımımız entegredir, böylece tasarımdan imalat programlarına çevirirken hiçbir bilgi kaybolmaz.

Otomatik Sistemler:

Şensan Plastik, çok gözlü kalıp setlerinin kusursuz kopyalarını temin etmek için teferruatlı ve otomatik CAM sistemlerine yatırım yapmıştır.

İş yerinin kendi teçhizatı:

Biz kalıp ve imalat teçhizatlarını kendi bünyemizde yapıyoruz. Bu bize kalitemizi ve yeni kalıpların zamanlamasını daha iyi kontrol etme şansı veriyor.

Kriterlere Uyum :

Ürettiğimiz her bileşen bizim kati imalat kriterlerimize uyum sağlamak zorundadır. Standartlarımıza ekipmanlarımızı üretime hazırlarken başvurulur ve süreç boyu bu devam eder. Bizim kriterlerimiz sizinkilerle uyuşmasını sağlar.

Yukarı